Vyvolávací systém do lékárny PRINT MINI

Vyvolávací systém do lékárny | PRINT Mini

PRINT Mini se mimo jiné hodí jako vyvolávací systém do lékárny. Svými funkcionalitami představuje ideální řešení pro odbavení čekajících jak v nemocničních, tak běžných komerčních lékárnách. Čím představuje pro lékárnu výhodu?

Již daný je obecně známý fakt, že vyvolávací systémy obecně znamenají markantní ušetření času personálu i čekajících pacientů/zákazníků. Zároveň neodmyslitelnou výhodou vyvolávacích systémů je to, že přináší do „čekárny“ klid. Čekající nemusí stát ve frontě, aby neztratili své pořadí. Ani se nemusí bát, že je předběhne někdo, kdo u jejich příchodu do čekárny nebyl a neví, že jsou před nimi. Každý má jistotu, že o něm daný personál ví a zavolá jej, až přijde na řadu. Vyvolávací systém PRINT Mini volá pacienty pomocí pořadového čísla na obrazovce. To se shoduje s číslem na štítku vytištěném při registraci v čekárně. Tím nabízí naprostou anonymitu.

obrazovka v čekárně

Zejména právě do lékárny přináší vyvolávací systém PRINT Mini výhodu. Pomocí až 10 volitelných tlačítek na dotykovém displeji může personál lékárny definovat až 10 důvodů návštěvy. Mezi ty nejvíce očividné se nabízí například rozdělit „frontu“ pacientů na ty, kteří jdou pro léky na recept, nebo léky ve volném prodeji. Není tak nutnost, aby před dveřmi do lékárny stály dvě fronty netrpělivě čekajících zákazníků. Každá „přepážka“ (recept/volný prodej) má díky softwaru FRONTA přehled o tom, kdo jde právě za nimi. Podle potřeby je tak může vyvolávat k sobě. Podle individuálních potřeb lékárny lze ostatní tlačítka libovolně definovat.

Další výhodou, především pro komerční lékárny, je možnost promítat reklamní obsah na druhé polovině vyvolávací obrazovky. Tuto možnost zajist modul ENTRY SIGNAGE, který je v ceně každého našeho vyvolávacího systému. Personál tak může pomocí obrazovky vyvolávat zákazníky, kteří jsou na řadě a zároveň promítat reklamu na nové léky těm, kteří zatím čekají.

Vyvolávák CZ je odnoží značky NEKLEPAT CZ, jedním z předních českých výrobců vyvolávacích systémů ve zdravotnictví.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *